foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Moja stadnina leży na Kaszubach we wsi Rokity, jest malowniczo umiejscowiona, zewsząd otaczają ją lasy i jeziora. Do dyspozycji koni jest duża zielona przestrzeń pastwisk na których całymi dniami pasą się i hasają. Każdy kto do mnie przyjedzie może liczyć na konną przejażdżkę a chętni mogą pomóc przy obrządku w stajni. Mam w domu pokój gościnny a na zewnątrz stoją przyczepy kampingowe. Przyczepy i pokój są dobrze wyposażone więc z noclegiem nie ma kłopotu


RANCZO - ROKITY
Tel. kon.602 362 161
E-mail: igebski3@wp.pl

Moja Stadnina....

Ranczo Rokity

Stadnina Koni i Agroturystyka Ranczo Rokity

Pensjonat dla Koni

Pensjonat dla koni to wyjątkowe miejsce, jak przystało na Stadninę Ranczo Rokity. Tu na pierwszym miejscu i najważniejsze są konie, zostawione pod naszą opieką. Rytm dnia ustalają potrzeby i specyfika tych wspaniałych zwierząt, ich karmienie, pielęgnacja i aktywność oraz treningi. W pensjonacie oferujemy przestronne boksy, a wokół łąki i pastwiska, na których konie mają wybieg oraz soczystą trawę. Poza tym zapewniamy oczywiście pełne wyżywienie, pielęgnację, całodobową opiekę oraz stały dozór lekarza weterynarii.

Serdecznie zapraszamy również właścicieli koni. Na nich czekają gościnne pokoje, atrakcje na miejscu oraz w malownicze okolice. My oferujemy relaks, rozrywkę i możliwość osobistego doglądania swojego pupila. 

 

…bo w Stadninie ważny jest każdy gość.

 

 

Copyrigcht © 2013 Ranczo Rokity