foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Moja stadnina leży na Kaszubach we wsi Rokity, jest malowniczo umiejscowiona, zewsząd otaczają ją lasy i jeziora. Do dyspozycji koni jest duża zielona przestrzeń pastwisk na których całymi dniami pasą się i hasają. Każdy kto do mnie przyjedzie może liczyć na konną przejażdżkę a chętni mogą pomóc przy obrządku w stajni. Mam w domu pokój gościnny a na zewnątrz stoją przyczepy kampingowe. Przyczepy i pokój są dobrze wyposażone więc z noclegiem nie ma kłopotu


RANCZO - ROKITY
Tel. kon.602 362 161
E-mail: igebski3@wp.pl

Moja Stadnina....

Ranczo Rokity

Stadnina Koni i Agroturystyka Ranczo Rokity

Nasi Goście

Mamy mnóstwo zadowolonych gości, zawodników i studentów. Naszym gościom zapewniamy kompleksową obsługę oraz idealne warunki.

Nasi goście chętnie korzystają z jazdy konnej, przejażdżki bryczką. Ochoczo rywalizują zarówno na rowerach jak i w siodle.

 

Co jeszcze możemy zaproponować?

Plenerowe atrakcje w pobliskich, imponujących lasach, zimowe kuligi, a także ognisko, grill i zabawę przy muzyce. A wszystko w pięknym, malowniczym otoczeniu Kaszubskich lasów i łąk oraz przepięknych jezior.

 

Zapraszamy firmy i gości indywidualnych.

Nie znamy słowa rutyna, każdy gość jest dla nas wyjątkowy i najważniejszy. Wieloletnie doświadczenie i malownicze okolice, to atuty imprez w Stadninie Ranczo Rokity!

 

 

Copyrigcht © 2013 Ranczo Rokity