foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Moja stadnina leży na Kaszubach we wsi Rokity, jest malowniczo umiejscowiona, zewsząd otaczają ją lasy i jeziora. Do dyspozycji koni jest duża zielona przestrzeń pastwisk na których całymi dniami pasą się i hasają. Każdy kto do mnie przyjedzie może liczyć na konną przejażdżkę a chętni mogą pomóc przy obrządku w stajni. Mam w domu pokój gościnny a na zewnątrz stoją przyczepy kampingowe. Przyczepy i pokój są dobrze wyposażone więc z noclegiem nie ma kłopotu


RANCZO - ROKITY
Tel. kon.602 362 161
E-mail: igebski3@wp.pl

Moja Stadnina....

Ranczo Rokity

Stadnina Koni i Agroturystyka Ranczo Rokity

Moja Stadnina

Zaledwie 60 km od nadmorskiego Gdańska, mieści się moja Stadnina Koni Ranczo-Rokity. Dla mieszkańców miasta oraz wszystkich miłośników natury i koni, Rokity to wymarzone miejsce na wypoczynek.

W malowniczych Rokitach, niedaleko Bytowa rozpoczęła się moja wielka przyjaźń z końmi, a dziś mogę zaprosić Państwa zarówno do Stadniny jak i kompleksowo działającego obiektu, w którym czeka na was pokój gościnny oraz przyczepy kampingowe.

Przede wszystkim jednak, stawiam na aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu. Zapewniam jazdę konną zarówno pod okiem instruktora, jak i przejażdżki dla doświadczonych miłośników koni. Wyprawa bryczką po malowniczych okolicach to jedna z ulubionych atrakcji moich gości, podobnie jak samodzielna opieka nad zwierzętami i przygotowanie ich do jazdy.

Otoczenie i okolice sprzyjają atrakcjom plenerowym oraz zachęcają do aktywności. Wystarczy wspomnieć o wycieczkach na malownicze Kaszuby, gdzie czeka imponująca przyroda, liczne zabytki i trasy dla piechurów.

Zapraszam serdecznie zarówno gości indywidualnych jak i  rodziny z dziećmi, które zawsze miło wspominają wypoczynek w Ranczo Rokity.

Miłośników koni zainteresuje zapewne pensjonat dla koni, w którym ich zwierzęta mają zapewnione odpowiednie warunki oraz troskliwą i profesjonalną opiekę

 

Ranczo Rokity zaprasza. Pobyty weekendowe, wakacyjne, przyroda, konie, domowa atmosfera i staropolska gościnność przez cały rok!

 

Copyrigcht © 2013 Ranczo Rokity